12. oktoober 2013

JALAD KORDA!!


Suvi on läbi ja nii mõnigi, kes on liialt palju paljajalu käinud, võib nüüd hädas olla parkunud kandadega. Selleks aga, et neid jälle korda saada, ei pea ilmtingimata pediküürija juurde jooksma.
Väga lihtsate koduste vahenditega saab selle probleemi lahendatud.

* 2 spl soodat lisa sooja vette ( vett pane nii palju, et ainult labajalad oleks vees), leota selles jalgu, kuskil 15 min. 

Pärast seda tee valmis SEGU: 
*  3 tl. soodat 
*  1 tl. vett 
*  1 tl. pruuni suhkrut
Suhkru asemel võib kasutada ka kohvipaksu.


Hõõru selle pastaga tallaaluseid, kanda ja varbaid, loputa, kuivata jalad hästi korralikult. Kui jalad on täiesti kuivad, kanna peale toitev kreem, millele lisa natuke oliivõli, pane jalga puhtad, puuvillased sokid. Korda protseduuri igal õhtul, kuni jalad on ilusad, siis võid seda teha juba korra nädalas. Juba pärast leotamist tunned, et jalad on mõnusamad. 

 
Kuid liialt paksenenud nahka tuleks ettevaatlikult hõõruda jalaviili või
raspliga, et hoolduskreem paremini imenduks. Rasplit soovitan  enne kasutamist niisutada. Aga liigne jalgade lihvimine hoopis kiirendab naha paksenemist ja lõhede tekkimist. Seega, ärge üle pingutage! :)
Tänan külastamast!

1 kommentaar:

  1. suhkur selles koosseisus mulle ei sobinud küll aga kohvi paks sobis. Ikka peab katsetama ja sobitama sest kuidas muidu teada saada mis sabib.

    VastaKustuta

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...